Digitalizacja Zakupów firmowych


22. 05. 2024

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 22. 05 . 2024!

O akcii

Zapraszamy na profesjonalne warsztaty dla menedżerów zakupów, które skupiają się na dzieleniu się wiedzą, trendami i inspiracjami w dziedzinie elektronizacji zakupów firmowych. Podczas warsztatów omawiane będą praktyczne doświadczenia związane z wdrażaniem narzędzi elektronicznych do procesów zakupowych oraz współpracą zespołów zakupowych. Dowiesz się również o przykładach dobrych praktyk w wykorzystaniu nietypowych metod i alternatywnych modeli konkurencyjnych w nowoczesnym świecie zakupów firmowych.

Program

Czastemat
09:00Rozpoczęcie
09:10
Zapytania ofertowe nie muszą być nudne.
RFx jako narzędzie do realizacji strategii zakupowej. Praktyczne zastosowanie zapytania ofertowego do realizacji innowacyjnej strategii zakupowej.
Eligiusz Wyszomierski i Oskar Ślusarz, Voss
09:40
Jak pomóc dostawcom w trakcie wdrażania narzędzi zakupowych?
Jak skutecznie wdrożyć narzędzie elektronizacji procesów zakupowych oraz przygotować dostawców do współpracy w wirtualnym świecie zakupów.
Eligiusz Wyszomierski i Oskar Ślusarz, Voss
10:10
Inwestycje i negocjacje elektroniczne - co mają wspólnego?
Odkryj nowe możliwości w zarządzaniu inwestycjami dzięki elektronizacji zakupów firmowych! Zapraszamy do zgłębienia praktycznej prezentacji tego tematu, wykorzystującej innowacyjne narzędzia platformy zakupowej. Poznaj, jak wykorzystać technologię, by efektywniej realizować cele inwestycyjne.
Marta Soczawa, E.ON
10:40Przerwa na kawę/herbatę
10:55
Różnorodność typów negocjacji zwiększa efektywność.
Ewolucja od negocjacji osobistych do negocjacji wirtualnych. Poszerzanie portfolio negocjacji elektronicznych od ERMMA przez NIPPON do HOLLAND.
Piotr Krompiewski, PROEBIZ
11:25
Negocjacje elektroniczne: Praktyczne studia przypadków i ich skuteczność:
Część poświęcona praktycznym przykładom wykorzystania narzędzi elektronicznych w analizie sukcesu stosowania różnych rodzajów negocjacji. Podczas tego bloku omówione zostaną interesujące tematy i efektywność tych strategii.
Piotr Krompiewski, PROEBIZ
11:55Podsumowanie
12:10Zakończenie

Prednášajúci

Marta Soczawa

Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z zakupami. Przez kilkanaście lat pracowała w warszawskiej Fabryce Samochodów Osobowych zajmując się zakupami inwestycyjnymi do maszyn i urządzeń oraz komponentów do produkcji samochodów. Od 2009 roku pracuje w firmie E.ON Polska S.A. (dawniej RWE/innogy), gdzie odpowiedzialna jest za wybór Dostawców usług przyłączeniowych i modernizacyjnych sieci elektroenergetycznych. W oparciu o przeprowadzane z użyciem aukcji elektronicznych przetargi oraz wykorzystywanie Systemu Oceny Dostawców zawiera umowy ramowe z firmami geodezyjnymi, projektowymi i wykonawczymi. Dodatkowo zajmuje się realizacją tych umów oraz bierze udział w zmianach/aktualizacjach specyfikacji usług. Jest odpowiedzialna za strategie zakupowe danego obszaru i kontakty z Dostawcami.

Eligiusz Wyszomierski

Ukończył wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej jednak swoje miejsce odnalazł w obszarach poza zdobytym wykształceniem i swoje doświadczenia zawodowe zdobywał pracując w działach sprzedaży lub zakupów w wielu firmach o międzynarodowym zasięgu. W roku 2020 rozpoczął pracę w Voss Automotive Polska i od tego czasu, dzień po dniu ciężko pracując stara się usprawniać procesy zakupowe. Dzięki analitycznym predyspozycjom doskonale dogaduje się z Excelem tworząc od lat nie łatwy, ale udany związek. Chwile stresu odreagowuje jeżdżąc na monocyklu elektrycznym.

Oskar Ślusarz

Początkowo logistyk, obecnie zakupowiec. Z wykształcenia inżynier testowania własności mechanicznych. Przez większość swojej kariery zawodowej, a dokładnie od 2015 roku związany z firmą Voss Automotive Polska, w której stale się rozwija i zdobywa nowe umiejętności. Początkowo pracował w narzędziowni, co w połączeniu z wykształceniem dało mu cenne doświadczenie, które pomaga w obecnym zamawianiu narzędzi i technicznego asortymentu.

Marta Witoszová - Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Beata Gałuszka

Absolvovala Fakultu filologie na Slezské univerzitě v Katovicích a Ostravské univerzity v Ostravě. Profesní kariéru začala v Katovické firmě jako překladatel a poté získala zkušenosti v české pobočce mezinárodní logistické společnosti. V roce 2011 začala pracovat ve společnosti PROEBIZ s.r.o. v polském týmu. Po sedmi měsících, byla jmenována obchodním konzultantem a trenérem. Od ledna 2012 pracuje na implementaci eAukčních řešení v mezinárodním obchodním týmu.

Piotr Krompiewski

Absolvoval školu elektronických a digitálnych systémov v Zelenej Hore. V roku 2000 ukončil s vyznamenaním vzdelávanie vo Vojenskom centre komunikácie pre výučbu a informatiku v Zegrze pri Varšave. Mnoho rokov pracoval ako profesionálny vojak na pozícií veliteľa čaty. Po tom, čo v roku 2012 opustil vojenskú službu, začal pracovať v spoločnosti PROEBIZ. Po troch mesiacoch získal post obchodného konzultanta a trénera v poľskom obchodnom tíme. Od polovice roka 2017 začal pôsobiť vo vývojovom tíme JOSEPHINE, ktorý pracuje na príprave zákaziek vo verejnom sektore.

Cenník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava,
702 00, Republika Czeska