Co už víme o robotizaci, díl devátý – Rekapitulace, co už víme o robotizaci


14. 02. 2023

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 14. 02 . 2023!

O akcii

Zdeněk Pytlíček a Michal Hradecký vás provedou celým seriálem, který se bude zabývat robotizací. Do seriálu nás uvedou, následně se dozvíme například co je to RPA, jak zprovoznit uživatelského robota, budeme se zabývat stahováním dat, kontrolou identifikátorů a spoustou dalších. V posledním devátém dílu si celou robotizaci shrneme.

Program

Autor programu: Zdeněk Pytlíček Host: Michal Hradecký
Start: 10:00, délka: 30 min


Vítejte v robotizační komunitě

Kalkulačka

První automatizace – jednoduchá kalkulačka

  • Robot vyčítá předem zadané příklady
  • Spuštění kalkulačky
  • Vyčítání příkladu z druhého listu
  • Zadávání příkladů do kalkulačky
  • Vyčtení výsledků
  • Zapsání výsledků zpět do druhého listu
  • Konec procesu – kontrola výsledků

Prednášajúci

Michal Hradecký

Michal vystudoval obor Nákup a Logistika na Robert Gordon University ve skotském Aberdeenu. Po studiích se vrátil do České republiky, kde začal pracovat v nákupu. Nákupu se věnoval několik let a získal tak praktické zkušenosti a všeobecný rozhled v oblasti nákupu a logistiky v nadnárodních společnostech. V roce 2017 se začal zajímat o digitalizaci, automatizaci a robotizaci procesů. V té době pracoval ve společnosti innogy, kde se podílel na rozvoji automatizace a robotizace v nákupním oddělení a později napříč dalšími odděleními ve firmě. V současné době pracuje jako Senior RPA konzultant ve společnosti NEOOPS. Má za sebou vývoj desítek robotizovaných procesů v různých společnostech.

Zdeněk Pytlíček

Možno trochu prekvapí, že doménou práce Zdenka Pytlíčka, ktorý si prešiel pozíciami od nákupcu až po stratéga, sú všetky nákupné činnosti, pri ktorých sa "nenakupuje". V spoločnosti GasNet sa momentálne zameriava na digitalizáciu, automatizáciu a robotizáciu nákupných procesov, implementáciu a rozvoj nákupných systémov, reporting, analýzy a nákupnú legislatívu. Príklad? V roku 2017 bol spustený prvý robotizovaný proces v nákupe a v súčasnosti viac ako 92% nákupných transakcií vykonávajú stroje bez zásahu nákupcov.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Martina Kolková
E-mail: kolkova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 777 566 018

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika