Návrat ke kořenům


12. 01. 2023

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 12. 01 . 2023!

O akcii

Nový přístup k lokalizaci dodavatelského portfolia.

Program

Moderují: Miloš Olejník, Petra Vrbová, Martin Kapler
Start: 11:00

Prednášajúci

Petra Vrbová

Vo svete nákupu a nadnárodných koncernov sa dokonale vyzná Petra Vrbová, ktorá v prostredí globálnych hráčov pracuje od roku 2004. Najskôr pôsobila v spoločnosti Nestlé Česko ako nákupca služieb a nepriamych materiálov a ako špecialista SAP nákupných modulov. Následne zastávala pozíciu manažéra nákupu služieb a nepriamych materiálov. V súčasnosti zúročuje svoje schopnosti a zručnosti ako teamleader, a to v „Non-Core Commodity tíme“ v spoločnosti Innogy.

Martin Kapler

V oblasti nákupu působí od roku 2008. Pracoval pro společnosti, jakými jsou Eiffage Polska Budownictwo SA, Eiffage Construction ČR, ArcelorMittal Ostrava & ArcelorMittal Polska. V současné době je manažerem nákupu materiálu a služeb ve společnosti Kofola ČeskoSlovensko, včetně dceřiných společností HOOP Polska či UGO. Ve všech předchozích zaměstnáních bylo zavedení e-aukcí a e-poptávek jedním ze základních kroků ke zvýšení efektivity nákupu a zároveň zvýšení transparentnosti. Největší výzvou pro něj byla a stále je implementace elektronických nástrojů v oblasti nákupu stavebních prací a technologií.

Miloš Olejník

Nákupní specialista s více než dvacetiletou praxí v nadnárodních firmách jako Ikea, innogy, Makro, nebo Amazon, kde zastával strategické vedoucí posty a získal zkušenosti s nákupem v celé jeho komplexitě. Je velkým propagátorem elektronického nákupu a dalších moderních nástrojů efektivního nakupování, stejně jako maximální transparentnosti v procesu výběrových řízení. V současnosti uplatňuje své zkušenosti na pozici Procurement and Operations Manager ve společnosti ESET.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika