23. 02. 2022

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 23. 02 . 2022!

O akcii

Při sestavování, doplňování a rekonstrukcích týmů je nutné najít funkční relaci mezi soft a hard skills, tzn. osobnostními dispozicemi a odborností, kompetencemi a kvalifikací. To je to důležité téma.

Program

Moderuje: Ivana Šuláková
Host: Jiří Šindler
Start: 10:00, délka: 30 min

Prednášajúci

Ivana Šuláková

V prostředí masových médiích pracuje už přes 30 let. Má za sebou zkušenosti z novin, televize i rozhlasu. Jak sama říká, je to svět, který je pořád v pohybu a každý, kdo v něm chce udržet tempo, se musí stále něčemu novému učit. Vysvětluje to i svým studentům. Přednášela na tuzemských vysokých školách a stále působí jako externí pedagožka v předmětech souvisejících s masmédii. Specializuje se na mediální legislativu, etiku a historii, pomáhá jiným zvládnout vystupování před mikrofonem a kamerou.

Jiří Šindler

Organizování různých typů akcí se začal věnovat už někdy v polovině devadesátých let. Tento, zprvu koníček, pronikal do všech jeho profesních činností, ať už v roli obchodního manažera nebo v roli manažera volno časového areálu, jenž řídil necelých sedm let. S para hokejem (tehdy ještě sledge hokejem) přišel poprvé do kontaktu někdy v roce 2007, kdy se seznámil se zakladatelem Romanem Herinkem ze Zlína. Ten ho „nakazil“ svým obrovským zapálením pro tento sport handicapovaných a vášeň obeznámit s ním širší veřejnost. Společně byli součástí organizace prvního mistrovství světa v Ostravě v roce 2009. Organizace mistrovství světa v para hokeji 2019 a 2021 pro něj byla zúročením všech předchozích zkušeností a také splněním velkého snu „otce zakladatele“, protože para hokej je dnes populární sport.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika