PRAKTIK ARÉNA, KATALOGY – krok k modernímu nákupu


03. 05. 2023

eFi Palace Hotel***

Bratislavská 234/52, Brno

Uwaga: To wydarzenie już się odbyło 03. 05 . 2023!

O wydarzeniu

PRAKTIK ARÉNA je interaktivní workshop o novinkách a trendech v oblasti řízení nákupu, tentokrát na téma využití interního e-shopu k digitalizaci a automatizaci objednávání režijních komodit a služeb.

Katalogy umožňují úspory času a transakčních nákladů u opakovaných nákupů jak na straně nákupního týmu, tak u vnitřních klientů.

Pracovní workshop pro specialisty nákupu o příležitostech práce s interními katalogy. Diskuze o možnostech a dopadech jejich využívání pro automatizaci opakovaných nákupů, a také o zkušenostech z implementace.

Program

Program moderuje Jana Vítová, PROEBIZ

častéma
09:00Prezence účastníků
09:30
1. blok
Od zásobování k samoobsluze / Co je katalog / Kdy ho použít / Katalogové kategorie / Schvalovat nebo neschvalovat? / Jaký katalog vybrat?
Zdeněk Pytlíček, GasNet
2. blok
Jak se připravit na implementaci / O kategoriích / O podmínkách dodávání / Nákupní proces před a po integraci na ERP / O úspoře času / O zkušenostech z užívání / Přínos pro nákupní tým.
Bronislava Kořená, Recovera Využití zdrojů
3. blok
Všichni umíme nakupovat na e-shopu / Praktická ukázka interního e-shopu MARQUET.
Lukáš Karcol, PROEBIZ
13:00Diskuze
13:30Závěr workshopu

Wykładowcy

Bronislava Kořená

Vystudovala Slezskou Univerzitu v Opavě, obor Angličtina a první sblížení s nákupem proběhlo u nás v PROEBIZ. Svou profesní kariéru začala jako e-aukční specialistka a indirect-nákupčí ve společnosti Honeywell. V roce 2013 nastoupila na pozici strategické nákupčí do společnosti SUEZ CZ a.s. specializující se na oběhové hospodářství. V současné době působí jako manažerka centrálních nákupů ve stejné společnosti s novým názvem Recovera Využití zdrojů a.s. a zaměřuje se na navrhování nákupních strategií a zefektivnění interních pravidel a procesů ve firmě.

Zdeněk Pytlíček

Może być trochę zaskakujące, że domeną pracy Zdenka Pytlíčka, który przeszedł przez stanowiska od kupca do stratega, są wszystkie działania zakupowe, w których „nie kupuje”. W GasNet zajmuje się obecnie cyfryzacją, automatyzacją i robotyzacją procesów zakupowych, wdrażaniem i rozwojem systemów zakupowych, raportowaniem i analizą oraz ustawodawstwem zakupowym. Przykład? Pierwszy zrobotyzowany proces zakupowy został uruchomiony w roku 2017, a obecnie już ponad 92% transakcji zakupowych realizowanych jest przez automaty, bez ingerencji kupców.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Cennik i kontakt

Účastnický poplatek:
2 000 Kč bez DPH
Bankovní spojení: Raiffeisenbank
Číslo účtu: 6461639808/5500

Úhrada:
Bankovním převodem
Variabilní symbol: uvádějte své IČO

Fakturace:
Po přijetí platby na účet zašle organizátor do 5 pracovních dnů fakturu - daňový doklad na e-mail účastníka uvedený při registraci. Účastník souhlasí se zasláním elektronické faktury na e-mail, který uvedl při registraci. Faktura je opatřena zaručeným elektronickým podpisem a splňuje veškeré náležitosti pro elektronické zasílání dokladů podle platných zákonů ČR a směrnic EU.

Kontakt:
Daniela Henková
E-mail: henkova@proebiz.com
Tel.: +420 702 263 580

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33
702 00 Moravská Ostrava
Česká republika