18. 05. 2022

online

Uwaga: To wydarzenie już się odbyło 18. 05 . 2022!

O wydarzeniu

Další díl seriálu TÝM. Při sestavování, doplňování a rekonstrukcích týmů je nutné najít funkční relaci mezi soft a hard skills, tzn. osobnostními dispozicemi a odborností, kompetencemi a kvalifikací. To je to důležité téma.

Program

Moderuje: Ivana Šuláková
Host: Petr Kausta
Start: 10:00, délka: 30 min

Wykładowcy

Ivana Šuláková

V prostředí masových médiích pracuje už přes 30 let. Má za sebou zkušenosti z novin, televize i rozhlasu. Jak sama říká, je to svět, který je pořád v pohybu a každý, kdo v něm chce udržet tempo, se musí stále něčemu novému učit. Vysvětluje to i svým studentům. Přednášela na tuzemských vysokých školách a stále působí jako externí pedagožka v předmětech souvisejících s masmédii. Specializuje se na mediální legislativu, etiku a historii, pomáhá jiným zvládnout vystupování před mikrofonem a kamerou.

Petr Kausta

Spolumajitel renomované ostravské advokátní kanceláře, zakladatel Nadačního fondu Paragraf - vznikl v červnu 2018 v Ostravě jako reakce na nízkou úroveň právního vědomí obyvatel a absenci státního systému právního vzdělání ve školách. Postupem času se jeho činnost rozšířila i na další problémy, spojené s právem, navázal spolupráci v oblasti prevence kriminality s policisty, soudci, státními zástupci, lékaři, psychology... Cílí hlavně na ochranu nejohroženějších skupin, tj. seniorů a dětí.

Cennik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika