SONDA: tentokrát o základních typech e-tendrů


21. 7. 2022.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 21. 07 . 2022!

Info

Tentokráte o nejčastěji užívaných typech e-tendrů.

Elektronické nástroje v nákupu kopírují zaběhnuté zvyklosti při vyjednávání s dodavateli a navíc, přináší nové možnosti efektivního využití. Společně si projdeme příklady dobré praxe, ukážeme si slepé uličky, „kdy to prostě nefungovalo“, a v neposlední řadě se pokusíme využít potenciál jednotlivých typů e-tendrů na maximum.

Předmětem zkoumání SONDY budou RFx poptávky, ERMMA a prodejní EMMA.

Program

Moderuje: Jan Jedlička a Andrzej Kulbiński
Start: 10:00, délka: 30 min

RFx – Základní stavební kámen

RFi vs. RFp vs. RFq a kdy je v průběhu tendru využít

ERMMA – Matka všech eAukcí

Kola - typy a způsoby využití... / Typy hodnocení s příklady / Semafor a Švýcarská aukce / Pomocné výpočty a další kritéria / Volitelné podmínky

EMMA – Popelka prodeje

Vědeli jste, že...

Predavači

Andrzej Kulbiński

Andrzej joined the hotline international team for PROEBIZ eAuction software in the autumn of 2007. After three and a half years he was promoted to eAuction Specialist, a position in which he deals with the most challenging problems concerning eAuctions in both companies and institutions. What’s more, he is also the trainer of administrators and the best-known trainer of the PROEBIZ system.

Jan Jedlička

Agilní pozorovatel budoucnosti informačních systémů a trendů v procurementu se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe. Své poslaní vidí v překonávání bariér strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění. V současnosti působí jako konzultant pro digitalizaci a zlepšování interních procesů společnosti PROEBIZ a podílí se na rozvoji projektu eProcurement.TV.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika