Elektronické katalogy a DNS


27. 02. 2024

Praha 2 - Vinohrady

Učebny Otidea, Budova UNI spol s.r.o., Slezská 2127/13

Event Information

Přijďte si vyzkoušet, jak může Dynamický nákupní systém (DNS) ve spojení s elektronickými katalogy zjednodušit a zrychlit vaše veřejné zakázky.

Na setkání vám naživo, přímo v elektronickém nástroji ukážeme, jak snadno a rychle můžete vybírat nejvhodnější produkty a realizovat nákupy s pomocí systému flexibilního tendrování. Objevte, jak efektivně integrovat tyto nástroje do vašich procesů a získejte praktické znalosti pro jejich okamžité využití ve vaší praxi.

Programme

  • Praktická ukázka funkce a využití Dynamického nákupního systému (DNS) - naživo, přímo v elektronickém nástroji
  • Příležitosti a výhody elektronických katalogů dle § 215 ZZVZ
  • Integrace elektronických katalogů a DNS v Systém flexibilního tendrování
  • Osvědčené tipy a postupy pro efektivní využívání elektronických katalogů
  • Zjednodušení objednávání díky internímu katalogu

Speakers

Lenka Opálková

Lenka studovala informační systémy a marketingovou komunikaci na VŠE a VŠFS v Praze. Od roku 2017 posílila klientský tým PROEBIZU, nyní působí na pozici trenéra a školitele uživatelů elektronických nástrojů pro firemní procurement a veřejné zadávání poskytovaných na platformě systému PROEBIZ. Kromě toho se pravidelně podílí na kompletních administracích významných korporátních tendrů, veřejných a dotačních zakázek, mj. také vedla implementaci el. nástrojů Systém flexibilního tendrování a PROEBIZ MARQUET v několika fakultních nemocnicích.

Igor Horváth

Vystudoval obor ekonomika zahraničního obchodu na Fakultě obchodu Vysoké školy ekonomické v Bratislavě. Zkušenosti v oblasti reklamy, marketingu a PR získal v ostravské reklamní agentuře, která se v 90. letech věnovala komplexní prezentaci českých vystavovatelů na mezinárodních veletrzích a výstavách a poskytovala reklamní a PR služby předním průmyslovým, obchodním a finančním společnostem v ČR a na Slovensku. Poté působil 15 let ve významné manažerské pozici v Českém rozhlase, kde byl v rámci řízení regionální stanice mimo jiné zodpovědný za přípravu a průběh veřejných zakázek v oblasti stavebních a technologických investic, nákupu materiálu, služeb a dalších komodit. Od počátku roku 2014 pracuje v českém týmu firmy PROEBIZ na pozici senior consultant, od roku 2022 pak jako country manager a podílí se na obchodních, akvizičních a konzultačních aktivitách spojených s klientským portfoliem společnosti PROEBIZ v českých krajích.

Fees and contact information

Info & registrace

Veškeré další informace včetně registrace na tuto událost najdete na webu organizátora akce - společnosti OTIDEA vzdělávání.

Web konference OTIDEA: Elektronické katalogy a DNSCena: 3.5000 Kč + 21 % DPH

Kontakt:
Kateřina Koláčková
E-mail: vzdelavani@otidea.cz

OTIDEA vzdělávání, s.r.o.
Karlínské náměstí 235 /13
186 00 Praha 8