Przy kawie o zakupach


29. 11. 2024

Spotkanie stacjonarne

Bielsko-Biała

Register

Event Information

Spotkanie stacjonarne,

  • Spotkanie rozpoczynamy od 9:00 w wybranym wcześniej mieście w Polsce i lokalu.
  • Rozmowa na temat zakupów, zapytań ofertowych, elektronizacji i nie tylko!
  • W okolicach południa, przewidziane zakończenie spotkania

Programme

Początek: 09:00

Moderuje: Marta Witoszová-Skalińska, Beata Gałuszka i Piotr Krompiewski

Speakers

Marta Witoszová - Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Beata Gałuszka

Absolvovala Fakultu filologie na Slezské univerzitě v Katovicích a Ostravské univerzity v Ostravě. Profesní kariéru začala v Katovické firmě jako překladatel a poté získala zkušenosti v české pobočce mezinárodní logistické společnosti. V roce 2011 začala pracovat ve společnosti PROEBIZ s.r.o. v polském týmu. Po sedmi měsících, byla jmenována obchodním konzultantem a trenérem. Od ledna 2012 pracuje na implementaci eAukčních řešení v mezinárodním obchodním týmu.

Piotr Krompiewski

Piotr Krompiewski is among the experienced bards of public procurement and other eTenders at PROEBIZ. A former professional soldier, he embarked on his digitalisation mission in 2013. His first post was "liaison officer" for the JOSEPHINE development team, which is working on public sector procurement. Since 2017, he has been part of the Polish business team. In his previous career, he served in the Polish Army for almost eleven years, reaching the rank of platoon commander.

Register

Participant

Other


Fees and contact information

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Republika Czeska