Elektronické katalogy a DNS


27. 09. 2023

Praha 3 - Žižkov

Hotel Olšanka

Note: This event took place on 27. 09 . 2023!

Event Information

Vítejte ve světě flexibilního tendrování! Elektronické katalogy umožňují zadavatelům snadno vybrat nejvhodnější produkty z detailních informací o nabídkách dodavatelů. Dynamický nákupní systém (DNS) je pružnou formou zadávání veřejných zakázek, která se ideálně doplňuje s elektronickým katalogem, umožňuje rychlejší a jednodušší nákupy. Poznejte s námi systém flexibilního tendrování umožňující zadavatelům získat nabídky a realizovat nákupy jednodušeji během několika dnů.

Programme

  • Funkce a využití Dynamického nákupního systému
  • Příležitosti a výhody elektronických katalogů dle § 215 ZZVZ
  • Integrace elektronických katalogů a DNS v Systém flexibilního tendrování
  • Osvědčené tipy a postupy pro efektivní využívání elektronických katalogů
  • Zjednodušení objednávání díky internímu katalogu

Speakers

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Jan Cudlín

In the autumn of 2015 he became a member of the PROEBIZ Moravian Team. Currently, he’s a PROEBIZ trainer, teaching and helping to solve the most complex digitalisation issues and to implement solutions in both companies and institutions. He says about himself that his only attribute greater than his brilliance at everything he turns his hand to is his remarkable modesty :)

Fees and contact information

Info & registrace

Veškeré další informace včetně registrace na tuto událost najdete na webu organizátora akce - společnosti OTIDEA vzdělávání.

Web konference OTIDEA: Elektronické katalogy a DNSCena: 3.5000 Kč + 21 % DPH

Kontakt:
Kateřina Koláčková
E-mail: vzdelavani@otidea.cz

OTIDEA CZ s.r.o.
Komplex OLŠANKA
Táboritská 23/1000
130 00 Praha 3 – Žižkov