Regularne szkolenie TENDERBOX


21. 02. 2024

Note: This event took place on 21. 02 . 2024!

Event Information

Regularne szkolenia użytkowników PROEBIZ TENDERBOX z firm i instytucji zainteresowanych tą usługą. Jesteśmy przygotowani na przeszkolenie maksymalnie 10 osób, liczba ta jest ograniczona, abyśmy mogli dostosować szkolenie do indywidualnego poziomu wiedzy każdego administratora. Dzięki temu w szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby bez żadnej wiedzy na temat pracy z systemem, jak i bardziej doświadczone osoby, które muszą nauczyć się konfigurować niektóre z bardziej złożonych funkcji lub przygotowywać skomplikowane przetargi online, z którymi zwykle się nie spotykają. Dla bardziej doświadczonych administratorów i nie tylko dla nich przygotowano tematyczne sekcje poszczególnych szkoleń dotyczące określonych zagadnień związanych z pracą z systemem eAukcyjnym i procesami zakupowymi.

Programme

czastemat
09:00 wprowadzenie
09:15 teoria, jak działają eAukcje, co można kupić za pomocą eAukcji, ciekawe przypadki
10:00 realizacja próbnej eAukcji
11:00 przerwa
11:30 przygotowanie praktyczne, konfiguracja eAukcji, praca w sekcji administracyjnej case'ów eAukcyjnych
13:00 podsumowanie, przestrzeń na dyskusję i indywidualne konsultacje

Speakers

Piotr Krompiewski

Piotr Krompiewski is among the experienced bards of public procurement and other eTenders at PROEBIZ. A former professional soldier, he embarked on his digitalisation mission in 2013. His first post was "liaison officer" for the JOSEPHINE development team, which is working on public sector procurement. Since 2017, he has been part of the Polish business team. In his previous career, he served in the Polish Army for almost eleven years, reaching the rank of platoon commander.

Fees and contact information

Opłata za uczestnictwo:
499 PLN z VAT. (406 PLN bez VAT)

Płatność
Przelew bankowy - instrukcje dotyczące płatności lub faktura zaliczkowa zostaną przesłane na adres e-mail po rejestracji.

Fakturowanie:
Po otrzymaniu wpłaty na konto, organizator do 5 dni roboczych prześle fakturę na e-mail uczestnika, który został podany podczas rejestracji. Uczestnik zgadza się z przesłaniem faktury w postaci elektronicznej na e-mail, który napisał podczas rejestracji. Faktura zawiera elektroniczny podpis i spełnia wszystkie wymagania w zakresie elektronicznego składania dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami w RC oraz dyrektywami UE.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Czechy