PRAKTIK ARÉNA, KATALOGY – krok k modernímu nákupu


03. 05. 2023

eFi Palace Hotel***

Bratislavská 234/52, Brno

Note: This event took place on 03. 05 . 2023!

Event Information

PRAKTIK ARÉNA je interaktivní workshop o novinkách a trendech v oblasti řízení nákupu, tentokrát na téma využití interního e-shopu k digitalizaci a automatizaci objednávání režijních komodit a služeb.

Katalogy umožňují úspory času a transakčních nákladů u opakovaných nákupů jak na straně nákupního týmu, tak u vnitřních klientů.

Pracovní workshop pro specialisty nákupu o příležitostech práce s interními katalogy. Diskuze o možnostech a dopadech jejich využívání pro automatizaci opakovaných nákupů, a také o zkušenostech z implementace.

Programme

Program moderuje Jana Vítová, PROEBIZ

častéma
09:00Prezence účastníků
09:30
1. blok
Od zásobování k samoobsluze / Co je katalog / Kdy ho použít / Katalogové kategorie / Schvalovat nebo neschvalovat? / Jaký katalog vybrat?
Zdeněk Pytlíček, GasNet
2. blok
Jak se připravit na implementaci / O kategoriích / O podmínkách dodávání / Nákupní proces před a po integraci na ERP / O úspoře času / O zkušenostech z užívání / Přínos pro nákupní tým.
Bronislava Kořená, Recovera Využití zdrojů
3. blok
Všichni umíme nakupovat na e-shopu / Praktická ukázka interního e-shopu MARQUET.
Lukáš Karcol, PROEBIZ
13:00Diskuze
13:30Závěr workshopu

Speakers

Bronislava Kořená

Vystudovala Slezskou Univerzitu v Opavě, obor Angličtina a první sblížení s nákupem proběhlo u nás v PROEBIZ. Svou profesní kariéru začala jako e-aukční specialistka a indirect-nákupčí ve společnosti Honeywell. V roce 2013 nastoupila na pozici strategické nákupčí do společnosti SUEZ CZ a.s. specializující se na oběhové hospodářství. V současné době působí jako manažerka centrálních nákupů ve stejné společnosti s novým názvem Recovera Využití zdrojů a.s. a zaměřuje se na navrhování nákupních strategií a zefektivnění interních pravidel a procesů ve firmě.

Zdeněk Pytlíček

It may come as a bit of a surprise that the domain of Zdeněk Pytlíček, who has worked his way up from buyer to strategist, is all procurement activities that do not involve "buying". At GasNet, he is currently focusing on digitization, automation and robotization of procurement processes, implementation, and development of procurement systems, reporting and analysis, and procurement legislation. Example? In 2017, the first robotic procurement process was launched and now more than 92% of procurement transactions are carried out by machines, without the intervention of buyers.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Fees and contact information

Účastnický poplatek:
2 000 Kč bez DPH
Bankovní spojení: Raiffeisenbank
Číslo účtu: 6461639808/5500

Úhrada:
Bankovním převodem
Variabilní symbol: uvádějte své IČO

Fakturace:
Po přijetí platby na účet zašle organizátor do 5 pracovních dnů fakturu - daňový doklad na e-mail účastníka uvedený při registraci. Účastník souhlasí se zasláním elektronické faktury na e-mail, který uvedl při registraci. Faktura je opatřena zaručeným elektronickým podpisem a splňuje veškeré náležitosti pro elektronické zasílání dokladů podle platných zákonů ČR a směrnic EU.

Kontakt:
Daniela Henková
E-mail: henkova@proebiz.com
Tel.: +420 702 263 580

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33
702 00 Moravská Ostrava
Česká republika