WORKSHOP – Všechno o DNS a eKatalozích


06. 06. 2019

BRNO

Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity, Lipová 41a

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 06. 06 . 2019!

O akci

Určeno specialistům veřejného zadávání k možnostem využívání DNS a katalogů.

Program

Moderují: Jana Vítová a Milan Kaplan

8:30 prezence

9:00 zahájení workshopu


9:00 - 11:00

Jak využívat DNS

Naše DNS. / Co nás překvapilo při prvních DNS? / Jak vychází porovnání využití rámcové smlouvy a DNS? / Jak přijímají DNS dodavatelé? / Na co si dát pozor při přípravě zadávací dokumentace pro DNS? / Doporučení k nastavení kvalifikace do DNS. / Čeho jsme dosáhli čtyřletým využíváním DNS?

Jitka Hejlová

Nabídky formou eKatalogu pro opakované soutěže s velkým počtem položek

Co jsme získali používáním katalogů? / První zkušenosti, překvapení a vývoj při jejich využívání. / Jak je plníme? / Kdo a jak může v rámci eKatalogu nakupovat? / Jak si pohlídat kvalitu? / Plusy a mínusy používání katalogů. / Na co všechno je máme zavedené? / Co bychom udělali jinak, kdybychom implementovali katalogy dnes?

Naďa Voráčová, Masarykova univerzita

11:00 - 11:30 přestávka

Jak nastavit eKatalog a pracovat s ním

Praktické ukázky práce s elektronickými katalogy, prezentované na dvou proebizovských žhavých novinkách. První z nich je aktuálně certifikovaný SPEED KATALOG, který je jednoduchou a efektivní formou předkládání nabídek v DNS, a druhým je univerzální interní e-shop a tržiště MARQUET.

Jak eKatalog připravit? / Jak můžeme hodnotit? / Jaká oprávnění je možné uživatelům přidělit? / Jak se naplní MARQUET? / Jaké jsou možnosti reportingu? / MARQUET jako skvělý e-shop vysoutěžených produktů určený pro zaměstnance instituce.

Ondrej Kuruc, Ministerstvo zdravotníctva SR, Jan Jedlička, PROEBIZ

13:00 závěr workshopu

Přednášející

Naďa Voráčová

Byla u toho, když na Masarykově univerzitě v Brně v roce 2010 přecházeli na elektronické zadávání veřejných zakázek a zaváděli dynamické nákupní systémy. Dnes je Naďa Voráčová manažerkou veřejných zakázek na univerzitním rektorátu, kde vyhledává nová řešení. V posledních letech pracovala na doplnění DNS o smlouvy s rámcovým prvkem, dále na soutěžích pomocí elektronických katalogů či na zavedení interního e-shopu pro kompletní elektronizaci centrálních nákupů.

Jitka Hejlová

Vzdělání z lesnické i právnické fakulty v praxi úspěšně uplatňuje Jitka Hejlová, která se veřejným zakázkám věnuje od roku 2006. Dříve pracovala pro město Olomouc, ale také pro státník podnik VOP Šternberk a poradenskou společností INNOVA Int. Od roku 2017 do dubna 2019 byla vedoucí odboru zadávání veřejných zakázek ve státním podniku Lesy ČR, který je jedním z velkých národních zadavatelů a kde se významně podílela na elektronickém zadávání veřejných zakázek, zejména potom na širším využití dynamických nákupních systémů. Aktuálně pracuje v advokátní kanceláři s generální praxí.

Ondrej Kuruc

Své zkušenosti s obstaráváním začal rozvíjet na Ministerstvu obrany Slovenské republiky, kde se věnoval hlavně komerčním výrobkům a informačním technologiím. V současnosti působí na Ministerstvu zdravotnictví Slovenské republiky jako generální ředitel sekce verejného obstarávania. Úspěšně realizoval prodeje přebytečného majetku státu přes elektronické aukce, je specialistou na Dynamické nákupní systémy a podílel se na tvorbě systému FLASHBONE, který využil na ministerstvu zdravotnictví pro nákup dýchacích přístrojů v kritickém období okolo pandemie COVID-19 a na Správě státních hmotných rezerv pro nákup OOPP. Jako lektor a školitel se pravidelně účastní různých školení s tématikou zadávání veřejných zakázek a je držitelem certifikátu pro technickou přípravu a administraci eAukcí a Tendering.

Jan Jedlička

Agilní pozorovatel budoucnosti informačních systémů a trendů v procurementu se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe. Své poslaní vidí v překonávání bariér strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění. V současnosti působí jako konzultant pro digitalizaci a zlepšování interních procesů společnosti PROEBIZ a podílí se na rozvoji projektu eProcurement.TV.

Ceník a kontakt

Účastnický poplatek:
1 400,- Kč bez DPH, každý další účastník ze stejné organizace 900,- Kč bez DPH
Bankovní spojení: Raiffeisenbank
Číslo účtu: 6461639808/5500

Úhrada:
Bankovním převodem
Variabilní symbol: uvádějte své IČO
Specifický symbol: 20190606

Fakturace:
Po přijetí platby na účet zašle organizátor do 5 pracovních dnů fakturu - daňový doklad na e-mail účastníka uvedený při registraci. Účastník souhlasí se zasláním elektronické faktury na e-mail, který uvedl při registraci. Faktura je opatřena zaručeným elektronickým podpisem a splňuje veškeré náležitosti pro elektronické zasílání dokladů podle platných zákonů ČR a směrnic EU.

Kontakt:
Lukáš Vyskočil
mob.: +420 724 006 463
tel.: +420 597 587 103
e-mail: vyskocil@proebiz.com

NAR marketing s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika