PROCUREMENT ARENA, 6. a 7.11.


06. 11. 2024 - 07. 11. 2024

CAFÉ PRÁH

Ve Vaňkovce 1, Brno

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 06. 11 . 2024!

O akci

Ušetřete čas a zjednodušte nákupní procesy pomocí moderních technologií! Z dílny tvůrců nejlepšího procurement festivalu eBF přichází dvojice na sebe navazujících workshopů, které vás naučí dělat nákup efektivněji.

V příjemném prostředí brněnského Café Práh vám nákupní experti z firemní i veřejné sféry ukážou, jak zavést automatizaci, nasadit roboty a využít pokročilou umělou inteligenci. Abyste se zbavili otravné rutiny, usnadnili si tvorbu ESG reportů a mohli soustředit se na koncepční, strategickou a kreativní práci.

Odcházet budete s konkrétními návody, které můžete ihned využít v praxi

Na výběr máte ze dvou variant workshopu: první je zaměřena na firemní nákup, druhá na veřejné zakázky. Registrovat se můžete jak na jeden z termínů, tak na oba naráz. Ve druhém případě získáte zajímavou slevu. Počet míst je omezen.

Středa 6. 11. Od nákupního požadavku k AI

Sdílení znalostí, trendů a zkušeností se zaváděním katalogu, ESG i možnostech využití MS 365. Vše formou praktických příkladů pro svět firemního nákupu s velkým přesahem i pro veřejné zadavatele.

Čtvrtek 7. 11. Od katalogu k robotům ve VZ

Praktické kroky ke zjednodušení procesů a jejich schvalování u veřejných zadavatelů, opakované nákupy pomocí katalogů či ulehčení reportingu s využitím robotů poslouží jako skvělá inspirace i pro firemní nákup.

Program

Program moderuje Jana Vítová, PROEBIZ

6.11.

Od nákupního požadavku k AI

častéma
09:00Prezence účastníků
09:30Jiří Špalek / PROEBIZ
Aktuality a trendy v digitalizaci nákupu
Sumář zajímavostí ze světa digitalizace firemního nákupu. Příklady řešení výhodných integrací na IS a AI. Novinky z PROEBIZ, dodavatelé, statistiky.
10:15Bronislava Kořená / Recovera Využití zdrojů
Ušetřete čas díky katalogu
O úspěšné implementaci interního e-shopu do nákupního procesu firmy. Ukázka struktury, pravidel, rozdělení kategorií. Jakým způsobem je e-shop integrován na IS a kolik času šetří nákupnímu týmu.
11:15coffee break a networking
11:40Lukáš Gábor / ACTUM Digital
ESG - tři písmena, která mění nákupní svět
Proč je pro nákup problematika ESG důležitá, jak integrovat ESG do strategie a jak na to nahlíží business a stát. Ukázka dostupnosti výpočtu uhlíkové stopy a hodnocení ESG díky Green0metru.
12:30Petra Vrbová / GasNet a Roman Berger / Konica Minolta
Jak nepracovat díky MICROSOFT 365
Využití AI v procurementu revolučně transformuje způsoby identifikace dodavatelů, automatizace nákupních procesů a optimalizace transakčních nákladů.
13:50Závěr workshopu

7.11.

Od katalogu k robotům ve VZ

častéma
09:00Prezence účastníků
09:30Lukáš Karcol / PROEBIZ
Aktuality a trendy v digitalizaci nákupu
Sumář zajímavostí ze světa moderních VZ. Jak automatizovat ukládání dat a využít AI. Novinky z PROEBIZ, dodavatelé, statistiky.
10:10Alena Ševčíková, Sylva Klementová / Nemocnice Nové Město na Moravě
Diskutované zakázky na léky, szm a potraviny
Jak legislativně správně, bezpečně a zároveň jednoduše soutěžit a nakupovat léky, zdravotnický materiál a potraviny. Zkušenosti s postupy zadavatele a reakcemi dodavatelů.
10:50Zdeněk Bartl / Mendelova univerzita
První rok s katalogem
O zavedení interního katalogu na univerzitě. Jaké změny přineslo toto rozhodnutí, jak katalog přijali uživatelé a co se díky němu změnilo.
11:40coffee break a networking
12:10Martin Dufala / Univerzita Komenského v Bratislavě
Digitalizace požadavků a schvalování
Zpřehledněte si nákupní požadavky, urychlete jejich schvalování a vyzrajte tak na finanční kontrolu.
12:50Daniela Slováková / Univerzita Karlova, Zdeněk Kabátek / Automation Dock
Katalog a robotizace v praxi
Naučte robota všechnu nudnou opakovanou činnost, která vás nebaví, ať máte více času na všechno ostatní. Praktické využití katalogu MARQUET pro zakázkáře a uživatele.
13:50Závěr workshopu

Přednášející

Sylva Klementová

Od r. 2016 pracuje na oddělení nákupu a veřejných zakázek v Nemocnici Nové Město na Moravě. Má bohaté zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek různého rozsahu a také veřejných zakázek s využitím eAukcí jako prostředků pro hodnocení nabídek. Její specializací jsou veřejné zakázky zadávané v tzv. dynamických nákupních systémech na různé komodity, jako jedna z prvních zaváděla dynamický nákupní systém na nákupy léčivých přípravků s využitím elektronických katalogů.

Zdeněk Bartl

Administrátor veřejných zakázek na Mendelově univerzitě v Brně. 8 let aktivně působí v prostředí administrace veřejných zakázek. 3 roky se specializuje na nákup v Dynamickém nákupním systému. Od března 2024 odpovědná osoba pro nákupy v prostředí MARQUET MENDELU a propojení tohoto nástroje se zadávacími /výběrovými řízeními podle zákona a interních předpisů univerzity.

Roman Berger

Roman Berger působí v Konica Minolta IT Solutions Czech na pozici Solution Architect a vede oddělení Power Platform & Dynamics 365. Má více než šest let zkušeností s Power Platformou, kde se specializuje na oblasti Power Apps a Power Automate. Roman je Power Platform nadšenec a věří v myšlenku přenesení vývoje business aplikací na klíčové uživatele daných procesů. Na Power Platformě nejvíce obdivuje, že každý její nástroj je velmi silný, ale teprve jejich kombinace přináší skutečně synergická řešení. Jeho cílem je takovými řešeními pomáhat zákazníkům. Mezi jeho největší úspěchy patří vytvoření produktu FLEETMAN pro správu vozového parku, který využívá například společnost Rohlík.cz. Roman je také známý svým vedením Power Platform Hackathonů. V současné době se v Microsoft světě zaměřuje na adopci AI a její reálné použití v zákaznických procesech.

Martin Dufala

Absolvent Právnické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Veřejným zakázkám se věnuje od roku 2013, začal na "eurofondových" zakázkách pro příjemce NFP (nevratný finanční příspěvek). Od roku 2019 působí jako vedoucí Oddělení centrálního řízení zakázek Univerzity Komenského v Bratislavě, která je největší univerzitou na Slovensku. Ve volném čase rád jezdí na kole a vyhlašuje zakázky v DNS.

Lukáš Gábor

Lukáš kombinuje dlouholetou praxi z oblasti projektového managementu a pokročilých analytických dovedností, které získal díky svému působení v akademickém prostředí. Tyto znalosti společně se strategickým myšlením dokáže efektivně aplikovat při řízení projektů a ve chvílích kdy je potřeba klíčových rozhodnutí. Před svým příchodem do společnosti Actum Digital se věnoval prediktivnímu modelování a aplikacím umělé inteligence na Yale University. V Actumu nyní zastává klíčovou roli v projektech souvisejících s integrací nových softwarových řešení, jazykových modelů a umělé inteligence.

Zdeněk Kabátek

Zdeněk Kabátek je vedoucí týmu konzultantů v NEOOPS. Má více než 25 let zkušeností v různých oblastech včetně outsourcingu firemních procesů, systémů řízení generování dokumentů, poradenských služeb, projektového řízení a RPA na třech kontinentech. Zdeněk vedl rostoucí konzultační tým v NEOOPS, aby se stal jedním z nejzkušenějších týmů v Evropě, který doposud realizoval více než 150 RPA projektů a zautomatizoval stovky klientských procesů.

Bronislava Kořená

Vystudovala Slezskou Univerzitu v Opavě, obor Angličtina a první sblížení s nákupem proběhlo u nás v PROEBIZ. Svou profesní kariéru začala jako e-aukční specialistka a indirect-nákupčí ve společnosti Honeywell. V roce 2013 nastoupila na pozici strategické nákupčí do společnosti SUEZ CZ a.s. specializující se na oběhové hospodářství. V současné době působí jako manažerka centrálních nákupů ve stejné společnosti s novým názvem Recovera Využití zdrojů a.s. a zaměřuje se na navrhování nákupních strategií a zefektivnění interních pravidel a procesů ve firmě.

Daniela Slováková

Daniela absolvovala Ekonomickou univerzitu v Bratislavě a ihned po studiích se začala seznamovat s prostředím „verejného obstarávania“. Její zásadní specializací je oblast veřejného stravování, ve které získala mimořádnou praxi a zkušenosti na manažerských pozicích na Žilinské univerzitě a v Univerzitní nemocnici sv. Cyrila a Metoda v Bratislavě. Působila v účelovém zařízení Koleje a menzy Univerzity Karlovy v Praze. V rámci katalogových nákupů potravin a procesů řízení a správy rozsáhlého stravovacího provozu UK byla garantem implementace moderních zadávacích postupů (DNS) a využívání interního e-shopu pro efektivní výběr a objednávání vysoutěžených komodit. Nyní se aktivně podílí na koordinaci projektu Udržitelného rozvoje na lékařské fakultě UK a zavádí do veřejných zakázek prvky odpovědného zadávání.

Alena Ševčíková

S nadsázkou přiznává, že s veřejnými zakázkami a eAukcemi žije v manželském vztahu. Je to zkrátka svět, který se pro Alenu Ševčíkovou, vedoucí oddělení nákupu a veřejných zakázek v Nemocnici Nové Město na Moravě, stal velkým koníčkem. Přestože někdy přináší radost i hořkost zároveň, věří, že je třeba vždy překonávat překážky a jít dál. Ostatně, jako žena, která dokázala zejména na zakázkách investičního charakteru ušetřit řádově desítky milionů korun, dobře ví, jak čelit těžkým výzvám.

Petra Vrbová

Od roku 2004 se věnuje nákupu v nadnárodních koncernech. Působila na různých pozicích v Procurementu. Intenzivně se věnuje zefektivnění procesů v nákupu s využitím moderních IT technologií, rozvoji nákupních kompetencí v oblastech strategického nákupu. Dále působí jako mentorka v organizaci Business & Professional Woman CR z.s. V současnosti zastává pozici Ředitele nákupu ve společnosti GasNet, s.r.o., která provozuje největší plynárenskou distribuční soustavu v ČR.

Jiří Špalek

Dlouholetý manažer projektu PROEBIZ. Konzultant a inovátor v oblasti digitalizace nákupu a nákupních systémů s více než dvacetiletou praxí v oboru. Usiluje o šíření elektronizace do nákupních procesů nejen v privátním, ale i veřejném sektoru. V současnosti působí na pozici výkonného ředitele skupiny PROEBIZ.

Jana Vítová

Od roku je 2007 vedoucím konzultačního týmu (country manager) skupiny PROEBIZ pro Moravu, část východních Čech a Vysočiny. Je jedním z největších firemních specialistů na digitalizaci nákupních procesů a veřejných zakázek. Softwary platformy PROEBIZ úspěšně implementovala do více než stovky nákupních týmů.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Jako senior consultant působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Ceník a kontakt

Účastnický poplatek:
1 den: 2950 Kč / 2250 Kč další účastník ze stejné organizace.
2 dny: 4900 Kč / 3900 Kč další účastník ze stejné organizace.
Bankovní spojení: Raiffeisenbank
Číslo účtu: 6461639808/5500
Ceny jsou uvedeny bez DPH

Úhrada:
Bankovním převodem
Variabilní symbol: uvádějte své IČO

Fakturace:
Po přijetí platby na účet zašle organizátor do 5 pracovních dnů fakturu - daňový doklad na e-mail účastníka uvedený při registraci. Účastník souhlasí se zasláním elektronické faktury na e-mail, který uvedl při registraci. Faktura je opatřena zaručeným elektronickým podpisem a splňuje veškeré náležitosti pro elektronické zasílání dokladů podle platných zákonů ČR a směrnic EU.

Kontakt:
Daniela Henková
E-mail: henkova@proebiz.com
Tel.: +420 702 263 580

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33
702 00 Moravská Ostrava
Česká republika