Regularne szkolenie MARQUET


11. 01. 2024

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 11. 01 . 2024!

O akci

Regularne szkolenia użytkowników systemu MARQUET z firm i instytucji, zainteresowanych tą usługą. Jesteśmy przygotowani na przeszkolenie maksymalnie 10 osób, liczba ta jest ograniczona, abyśmy mogli dostosować szkolenie do indywidualnego poziomu wiedzy każdego administratora. Dzięki temu w szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby bez żadnej wiedzy na temat pracy z systemem, jak i bardziej doświadczone osoby, które muszą nauczyć się konfigurować niektóre z bardziej złożonych funkcji.

Program

czastemat
09:00 wprowadzenie
09:15 teoria, jak działają eKatalogi wewnętrzne, co można kupić za pomocą eKatalogów
10:00 prezentacja systemu MARQUET
11:00 przerwa
11:30 przygotowanie praktyczne, konfiguracja systemu, praca w sekcji administracyjnej
13:00 podsumowanie, czas na dyskusję i indywidualne konsultacje

Přednášející

Marta Witoszová - Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Piotr Krompiewski

Mezi zkušené bardy na veřejné zakázky a ostatní eTendry patří ve společnosti PROEBIZ Piotr Krompiewski. Jakožto bývalý profesionální voják se vydal na misi v oblasti elektronizace v roce 2013. Nejprve se stal „styčným důstojníkem“ ve vývojovém týmu JOSEPHINE, který pracuje na přípravě zakázek ve veřejném sektoru. Od roku 2017 je duchem i srdcem polského obchodního týmu. Členem polské armády, kde dosáhl hodnosti velitele čety, byl takřka 11 let.

Ceník a kontakt

Opłata za uczestnictwo:
499 PLN z VAT. (406 PLN bez VAT)

Płatność
Przelew bankowy - instrukcje dotyczące płatności lub faktura zaliczkowa zostaną przesłane na adres e-mail po rejestracji.

Fakturowanie:
Po otrzymaniu wpłaty na konto, organizator do 5 dni roboczych prześle fakturę na e-mail uczestnika, który został podany podczas rejestracji. Uczestnik zgadza się z przesłaniem faktury w postaci elektronicznej na e-mail, który napisał podczas rejestracji. Faktura zawiera elektroniczny podpis i spełnia wszystkie wymagania w zakresie elektronicznego składania dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami w RC oraz dyrektywami UE.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Czechy