KATALOGI - krok w stronę nowoczesnych zakupów!


20. 09. 2023

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 20. 09 . 2023!

O akci

To interaktywne warsztaty, które organizujemy z naszym partnerem Marketplanet, poświęcone nowościom i trendom w zarządzaniu zakupami, tym razem na temat wykorzystania wewnętrznego sklepu internetowego do digitalizacji i automatyzacji zamawiania towarów i usług ogólnych.

Katalogi umożliwiają oszczędność czasu i kosztów transakcyjnych przy powtarzalnych zakupach, zarówno po stronie zespołu zakupowego, jak i dla klientów wewnętrznych.

Warsztaty robocze dla specjalistów ds. zakupów dotyczące możliwości pracy z e-katalogami. Omówienie możliwości i wpływu ich wykorzystania na automatyzację powtarzających się zakupów, a także doświadczenia z wdrożenia.

Program

Czastemat
09:00Rejestracja uczestników
09:15
I. blok
Jak przygotować się do wdrożenia / O kategoriach / O warunkach dostawy / Proces zakupowy przed i po / O oszczędnościach czasu / O doświadczeniach użytkownika / Korzyści dla zespołu zakupowego.
Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA
II. blok
KATALOGI w administracji publicznej na przykładzie uczelni / Jak efektywnie wykorzystać zakupy katalogowe w administracji publicznej / Doświadczenie z trzech lat korzystania z wewnętrznego e-shopu / doświadczenie we wdrażaniu katalogów.
Martin Dufala z Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie
III. blok
Wszyscy wiemy jak robić zakupy w e-shopie / Praktyczna demonstracja wewnętrznego e-sklepu firmy MARQUET.
Marta Witoszová - Skalińska, PROEBIZ
IV. blok
eKatalogi w praktyce – potencjał optymalizacji i doświadczenia z realizacji wdrożeń
Wojciech Wilgat – Marketplanet, Adam Jonczyk – Partner Marketplanet
V. blok
Jak zakupy katalogowe usprawniły organizację na przykładzie Merrid Controls Sp. z o.o.
Mateusz Zbadyński - Merrid Controls Sp. z o.o., Adam Jonczyk – Partner Marketplanet
13:00Dyskusja
13:30Zakończenie

Přednášející

Wojciech Wilgat

Dyrektor Działu Projektów Strategicznych w Marketplanet. Doświadczony menadżer oraz koordynator projektów związanych z transformacją i digitalizacją przedsiębiorstw. Specjalizuje się w zakresie optymalizacji i integracji procesów biznesowych z wykorzystaniem systemów klasy Enterprise. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów oraz zarządzaniu zespołami wdrożeniowymi m.in. z obszaru e-procurement, e-commerce B2B, Accounts Payable dla sektorów: teleinformatycznego, wydobywczego, paliwowego, energetycznego, finansowego. Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

Adam Jonczyk

Jest to osoba myśląca strategicznie, która lubi budować i wdrażać solidne strategie biznesowe, marketingowe i sprzedażowe, dostosowane do realizacji założonych celów organizacji. Bogate doświadczenie w konsultingu zarządczym oraz pasja do rozwoju biznesu pozwalają efektywnie uczestniczyć w tworzeniu nowych spółek i joint ventures oraz kierować realizacją zoptymalizowanych procesów biznesowych typu source to pay.

Martin Dufala

Absolvent Právnické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Veřejným zakázkám se věnuje od roku 2013, začal na "eurofondových" zakázkách pro příjemce NFP (nevratný finanční příspěvek). Od roku 2019 působí jako vedoucí Oddělení centrálního řízení zakázek Univerzity Komenského v Bratislavě, která je největší univerzitou na Slovensku. Ve volném čase rád jezdí na kole a vyhlašuje zakázky v DNS.

Mateusz Zbadyński

Samodzielny specjalista ds. zaopatrzenia. Z powodzeniem przejął kierowanie całym procesem zakupowym, usprawnił i zredefiniował zakupy oraz wdrożył system e-procurementowy w swojej organizacji. W Merrid Controls od 2020 roku. Uczestnik II edycji programu Top Young 100. Absolwent studiów inżynierskich i magisterskich Politechniki Opolskiej na kierunku logistyka. Autor i współautor kilku publikacji.

Marta Witoszová - Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Beata Gałuszka

Absolvovala Fakultu filologie na Slezské univerzitě v Katovicích a Ostravské univerzity v Ostravě. Profesní kariéru začala v Katovické firmě jako překladatel a poté získala zkušenosti v české pobočce mezinárodní logistické společnosti. V roce 2011 začala pracovat ve společnosti NAR marketing s.r.o. v polském týmu. Po sedmi měsících, byla jmenována obchodním konzultantem a trenérem. Od ledna 2012 pracuje na implementaci eAukčních řešení v mezinárodním obchodním týmu.

Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava,
702 00, Republika Czeska