Paper vs digitized tenders


15. 11. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 15. 11 . 2022!

O akci

An examination of the comparison between classic "paper" and digitized tenders with Bernard Adamczak and his guests. What are the advantages of each approach? Is it possible to estimate what percentage will eventually belong to digital tools?

Program

Moderator: Bernard Adamczak
guests: Tomáš Trenkler and László Bűdy
Start: 13:00, lenght: 30 minutes

Přednášející

Bernard Adamczak

V odvětví nákupu se pohybuje již od roku 2010. Zkušenosti sbíral během práce pro prvotřídního dodavatele v automobilovém průmyslu, kde byl odpovědný za globální zajišťování zdrojů, výběr nových dodavatelů, vyjednávání o cenách, snižování nákladů a řízení globálních nákupních kategorií pro devět automotive fabrik po celém světě. Od roku 2020 je odpovědný za řízení a reorganizaci nákupního oddělení v evropské společnosti distribuující a vyrábějící plasty. V soukromém životě je fanouškem fotografie, dobré architektury, originální turecké kávy a piva z lokálních pivovarů.

László Bűdy

Since 1997 he has been working in a several position in the polymer marketing and sales; he had spent 7 years at the biggest Central European plastics resin manufacturer before moved into the consulting in 2004. He have establis own consulting company In 2012; founded Weekly Commodity Price Report; by now has become the most popular commodity price report in Central Europe.

Tomáš Trenkler

Prostředí strojíren, kde pracoval devět let a kde také začal využívat eAukce při výběrových řízeních, vyměnil v roce 2006 za roli jednoho z hlavních velvyslanců projektu PROEBIZ. Jeho renomé šíří Tomáš Trenkler dlouhodobě zejména v zahraničí.

Ceník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Daniela Vyvialová
E-mail: vyvialova@proebiz.com
GSM: +420 702 260 584

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic