Techniky efektivního vyjednávání #9


29. 09. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 29. 09 . 2022!

O akci

Petr Kazík vás provede nástrahami (manažerského) vyjednávání, pojmenuje nejčastější chyby, popíše, jak se jim vyhnout a které vyjednávací techniky považuje důležité k osvojení, abychom vyjednávali efektivně. Hostem Petra Kazíka bude Martin Wiederman.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Petr Kazík
Host: Martin Wiederman

Přednášející

Petr Kazík

Petr se věnuje manažerské, pedagogické a lektorské činnosti. Přestože vystudoval ekonomii a půlku svého profesního života vykonával různé manažerské funkce v oblasti obchodu, marketingu a TOP managementu (finalista soutěže „Manažer roku 2014“), neustále se věnoval vzdělávání. Před dvaceti lety založil vzdělávací a poradenské společnosti AHRA. Působil jako konzultant, lektor a kouč ve více než dvou stech významných společnostech ČR. V současné době vykonává také funkci prezidenta České manažerské asociace. Jako mecenáš se stará od roku 2016 o Permoník Choir Karviná, což je světově úspěšné sdružení 7 pěveckých sborů.

Martin Wiederman

Jako zkušený matador, který se v oblasti nákupu a řízení pohyboval ve společnostech Magneton Kroměříž, ŽDB Viadrus, Vítkovice a Legios, tvrdí, že nákupní realita bývá někdy absurdní. Podle Martina Wiedermana se tak například klidně můžete soudit i s tím, s kým celé roky děláte většinu svých obchodů. Procesní řízení, operační management a nákup jako proces jsou jeho životními koníčky, takže není divu, že se o znalosti rád podělí formou publikační i lektorské činnosti.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika