Słownik zakupowy vol. 12


27. 09. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 27. 09 . 2022!

O akci

Słownik zakupowy prezentuje pojęcia związane z zakupami i przedstawia je od strony praktycznej. Istnieje możliwość uczenia się na błędach innych, a także śledzenia trendów. Nieoczekiwane zjawiska rynkowe niosą ze sobą również konieczność reagowania w inny sposób niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni podczas zakupów. Pojęcia, o których mówimy, będą częścią słownika zakupów elektronicznych, uzupełnione o wnikliwe komentarze.

Program, w którym w sposób obrazowy omawiane są pojęcia związane z tematyką zakupów oraz zamówień publicznych. Wypowiadać sie na ten temat będą eksperci z działów zakupów i nie tylko.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Marta Skalińska
Gość: Gregorz Klimarczyk

Přednášející

Gregorz Klimarczyk

Ponad 15-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Zaczynał od przemysłu samochodowego, następnie pracował w branży autobusowej. Od 2009 pełni funkcję Prezesa Zarządu, choć od 2019 już tylko formalnie, gdyż podąża w kierunku oddolnego zarządzania bez szefów, kar i nagród. Współautor pierwszej po polsku książki Zarządzanie zakupami, która sprzedaje się od 2014 roku na empik.com.

Marta Witoszová - Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy