Jak na Předběžné tržní konzultace - repríza


11. 08. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 11. 08 . 2022!

O akci

Jak využít Předběžné tržní konzultace ke správnému nastavení veřejné zakázky. Jak vést debatu s odborníky dodavatelů a nastavit požadavky na předmět zakázky co nejlépe, nediskriminačně a přesně podle potřeb zadavatele. Jak se vyhnout chybám, jestli PTK elektronizovat a vzpomeneme bohaté příklady z praxe.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jan Vítová
Hosté: Iveta Janečková, úsek ředitele nákupu a investic, Dopravní podnik Ostrava
Kateřina Koláčková, ředitelka společnosti OTIDEA avz

Přednášející

Iveta Janečková

Právu veřejného investování se věnuje od roku 2008. Aktuálně působí jako specialista nákupu v Dopravním podniku Ostrava a.s. na úseku nákupu a investic, kde má na starosti proces zadávání veřejných zakázek. Dříve zastávala pozici specialista veřejných zakázek, kde na rozdíl od aktuální pracovní pozice zastupovala dodavatele.

Kateřina Koláčková

Svému poslání, které spočívá v mimořádně aktivní podpoře změn nákupního chování zadavatelů a zjednodušení a zrychlení nákupních procesů, se Kateřina Koláčková věnuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. V oblasti elektronizace veřejných zakázek má rozhodně čím inspirovat. Vždyť od roku 2006 ve své společnosti Otidea proškolila více než 10 tisíc zadavatelů a úspěšně realizovala tendry převyšující hodnotu 5 miliard korun.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika