Kobiety w Zakupach | Grzeczne dziewczynki nie awansują


29. 06. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 29. 06 . 2022!

O akci

Kobiety w Zakupach to inicjatywa pro publico bono, której celem jest integracja kobiecej części świata zakupów poprzez stworzenie przestrzeni, w której każda kobieta pracująca w zakupach może znaleźć miejsce dla siebie. Spotykamy się cyklicznie, aby kobiecym okiem spojrzeć na zakupy, porozmawiać o bieżących tematach, wymienić się doświadczeniami.

Czego możesz spodziewać się na każdym spotkaniu?

  • Poznasz wspaniałe i zakupowo świadome Kobiety, które doskonale rozumieją problemy, z którymi borykasz się na co dzień.
  • Będziesz mieć szansę podzielić się bieżącymi wyzwaniami i posłuchać, jak inne Kobiety sobie z nimi poradziły.
  • Spotkanie prowadzone jest w formie otwartej dyskusji, tematy nie są ustalane z góry, to Uczestniczki decydują na etapie rejestracji, o czym będziemy rozmawiać.

Dodatkowo, na każdym spotkaniu omawiamy jeden błąd, jaki kobiety popełniają nieświadomie niszcząc własną karierę (na bazie książki "Grzeczne dziewczynki nie awansują" Lois P. Frankel).

Akcja partnerska, bliższe informacje i rejestracja po kliknięciu tutaj

Program

Początek: 17:00
ramy czasowe: 2 godz.

Moderuje: Julia Jancy

Přednášející

Julia Jancy

Pracuje w zakupach od 2011. Pracowała w zakupach operacyjnych, następnie w zakupach strategicznych. Od 2015 r. pracuje na stanowiskach managerskich związanych z zarządzaniem zakupami. Porusza się w obszarze generowania oszczędności, usprawniania procesów oraz restrukturyzacji funkcji zakupów. Specjalizuje się w zakupach technicznych, co jest zbieżne z jej wykształceniem. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zakupami w obszarzę OPEX direct/indirect oraz CAPEX. Jest właścicielem Akademii Kupca. Współpracuje z przedsiębiorstwami na zasadzie Interim Managementu wspierając funkcję zakupową na drodze ich profesjonalizacji. Jest skoncentrowana na budowaniu kompetencji zakupowych wykorzystując koncepcję „learning by doing”.

Ceník a kontakt

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Czechy