Indexace cen


21. 06. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 21. 06 . 2022!

O akci

Jirka Šimon je trendově založený. Do svých zakázek vkládá zkušenosti ze zahraničí, ale nebojí se jít v úvahách mnohem dál a inspirovat se ve firemním sektoru. Možným řešením růstu cen je jejich indexace. Neobejde se to však bez přípravy.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Peter Mikuláš
Hosté: Jiří Šimon

Přednášející

Jiří Šimon

Aktuálně zastává pozici vedoucího Oddělení veřejných zakázek na Technické správě komunikací hl. m. Prahy. Je vystudovaný právník se specializací na veřejné zakázky s praxí v legislativě a metodice na ministerstvu pro místní rozvoj, kde řešil centrální zadávání, ICT zakázky a na ministerstvu zemědělství, kde měl na starosti stavební zakázky, technologie, rámcové dohody, DNS. Je nadšeným lektorem v oblasti veřejných zakázek. Je iniciátorem předběžných tržních konzultací, propagátorem odpovědného zadávání, inspiroval se několika pracovními návštěvami Velké Británie, absolvoval kurz Public Procurement Excellence. Byl členem několika vládních pracovních skupin k veřejným zakázkám. Je nadšeným inovátorem.

Peter Mikuláš

Petra, s nadsázkou považovaného za duchovního otce Systému flexibilního tenderování, baví především zavádět tenderovací software PROEBIZ TENDERBOX do nákupních procesů jednotlivých firem a institucí. Specializuje se také na zefektivnění procesů v zadávání veřejných zakázek postavením jasné struktury soutěží a využíváním e-katalogů. Ve volném čase je u něj na prvním místě rodina, a hned za ní řemeslnické práce, cestování, turistika a dobrá hudba. Peter Mikuláš nastoupil do společnosti PROEBIZ v roce 2010 a v současné době pracuje na pozici obchodního ředitele.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Nela Strnisková
gsm: + 420 702 206 116
tel.: +420 255 707 016
e-mail: strniskova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika