Procurement English


19. 05. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 19. 05 . 2022!

O akci

We can help you speak English - online, anytime, anywhere. Deepen your knowledge with us in a fun, easy and effective way. Each lesson focuses on a thematic area of Procurement and contains not only vocabulary but also specific examples of use with regard to English grammar.

Looking forward to seeing you Ivana and Alex.

Program

Start: 13:00
lenght: 20 min

Moderated by: Alexandra Vysloužilová & Ivana Ondruchová

Přednášející

Alexandra Vysloužilová

Saša pracuje v překladatelském odvětví už od roku 2005. Měla možnost pracovat na mnoha zajímavých projektech z různých oborů (reklama, nákup, doprava, divadlo nebo zábava). Spolu se svým týmem provozuje agenturu poskytující jazykové služby, která spolupracuje s agenturami po celém světě. Kromě překládání materiálů se specializuje na tvorbu a překlady titulků. Vystudovala obor marketing a komunikaci, který v poslední době doplnila o vzdělání výuky anglického jazyka a práva (minimální právní titul pro soudní překladatele). Absolvovala také kurz CELTA pořádaný Cambridgeskou univerzitou, pro vylepšení svých učitelských schopností. Saša žila v zahraničí v různých zemích (Austrálie, Anglie, Španělsko). Miluje turistiku a je velkým fanouškem divadla, filmu a hudby. Zároveň je také šťastnou matkou dvou dětí a jednoho potrhlého psa z útulku.

Ivana Ondruchová

V rámci projektu PROEBIZ působila po dobu čtyř let jako odborný lektor a administrátor se specializací na problematiku eAukcí ve firemním a veřejném sektoru, kde pomáhala českým a zahraničním klientům projektu PROEBIZ s nejsložitějšími e-aukčními případy. V současné době se věnuje dramaturgii PROCUREMENT BOARD TV, kde působí také jako moderátor pořadů pro odbornou veřejnost nákupu.

Ceník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic