Inšpiratívne zakázky 4: Ako obstarať potraviny najvyššej kvality so sociálnym aspektom


19. 05. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 19. 05 . 2022!

O akci

Ako obstarávať zodpovedne, ekologicky a zmysluplne? Ako spraviť objednávanie užívateľsky príjemne? Ako neplytvať a šetriť životné prostredie? Na tyto a mnohé další otázky si odpovíme ve dalším díle streamu Inšpiratívne zákazky.

Program

Začiatok: 11:00
časový rámec akcie: 30 min

Moderuje: Branislav Šarmír
Hosť: Martin Daniš

Přednášející

Martin Daniš

Nejtěžší je začít, říká moudro, které platí nejen pro byznys. Své o tom ví i Martin Daniš, který začal doslova od nuly nastavovat procesy spojené s veřejnými zakázkami na úřadu Banskobystrického kraje. Jako vedoucí oddělení neváhal a elektronizaci veřejných zakázek zavedl i pro zakázky s nízkou hodnotou. V oboru se pohybuje více než sedm let. Dříve pracoval jako konzultant ve firmě VOSK, kde realizoval zhruba 200 zakázek pro veřejné zadavatele. Řešil však i námitky z „druhého břehu řeky“.

Branislav Šarmír

Absolvent Fakulty podnikového managementu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Během své profesní dráhy působil v oblasti marketingu a péče o zákazníky v telekomunikačním, bankovním a IT sektoru. Od roku 2011 se věnuje zadávání veřejných zakázek, nákupu a e-aukcím. Vyhledává příležitosti ke zlepšování procesů, tak aby se zadávání veřejných zakázek zjednodušilo a zpřehlednilo. Je členem Rady Úradu pre verejné obstarávanie. Připravuje pořady Inšpiratívne zákazky a Súťaže návrhov.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika