Nasazení katalogu v SUEZ


18. 05. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 18. 05 . 2022!

O akci

Diskuze s Broňou Kořenou ze SUEZ o nenahraditelných zkušenostech s nasazením interního katalogu ve velké společnosti. O tom, jak se po náročné integraci na SAP testovalo nastavení katalogu, jaké byly první ohlasy, a o následném rozšíření na uživatele. Už jen okrajově o tom, jak se vybíraly nákupní kategorie nebo jak se nastavovala struktura organizace a role jednotlivých uživatelů. Ukážeme si pár pohledů přímo do katalogu, ale nejvíc to bude o zkušenosti s prosazením změny a o tom, co všechno musí zvládnout ten, který se takovou změnu snaží ve společnosti prosadit.

Program

Začátek: 11:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Jana Vítová
Hosté: Bronislava Kořená, manažerka centrálního nákupu SUEZ CZ

Přednášející

Bronislava Kořená

Vystudovala Slezskou Univerzitu v Opavě, obor Angličtina a první sblížení s nákupem proběhlo u nás v PROEBIZ. Svou profesní kariéru začala jako e-aukční specialistka a indirect-nákupčí ve společnosti Honeywell. V roce 2013 nastoupila na pozici strategické nákupčí do společnosti SUEZ CZ a.s. specializující se na oběhové hospodářství. V současné době působí jako manažerka centrálních nákupů ve stejné společnosti s novým názvem Recovera Využití zdrojů a.s. a zaměřuje se na navrhování nákupních strategií a zefektivnění interních pravidel a procesů ve firmě.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Sofie Popova
tel.: +420 597 587 111
mobil: +420 702 206 105
e-mail: popova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika